Pralki online

Proszę o kontakt
ID #12370
Odsłon : 2 / Zmodyfikowany 4 miesięcy temu

Sprzedajemy pralki online


Maxelektro.pl działa w branży AGD oraz RTV. Posiadamy sklepy stacjonarne zlokalizowane na terenie całego kraju, a także sklep internetowy. Sprzedajemy pralki online, jednym z popularniejszych modeli jest Samsung EcoBubble WF 60F4EFW0W – ta pralka jest oszczędna i bardzo skuteczna. Dzięki aktywnej pianie ubrania można uprać nie używając ciepłej wody, tak więc zmniejszamy tym samym pobór energii. To bardzo duża oszczędność!


Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stornie https://maxelektro.pl/samsung/agd/pralki/ oferujemy naprawdę szeroki wybór i przystępne ceny. Dokładamy starań, aby każdy klient był zadowolony z zakupów zrobionych w naszym sklepie, dlatego przykładamy dużą wagę do jakości sprzedawanych urządzeń. Z naszą pomocą wyposażysz swój dom, jesteśmy w stanie fachowo doradzić. Oferujemy również usługi dodatkowe w formie transportu, montażu urządzeń, możesz liczyć też na rabaty oraz sezonowe obniżki cenowe. Zapraszamy na zakupy, mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć u nas coś dla siebie.

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • pralkiSamsungpralki onlineSprzęt AGD

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Podkarpackie
  Łańcut
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  maxmana
  Kraj Polska
  Województwo Podkarpackie
  Adres Łańcut
  Typ Prywatny
  Pralki online
  Sprzedajemy pralki online Maxelektro.pl działa w branży AGD oraz RTV. Posiadamy sklepy stacjonarne zlokalizowane na terenie całego kraju, a także sklep internetowy. Sprzedajemy pralki online, jednym z popularniejszych modeli jest Samsung EcoBubble WF 60F4EFW0W – ta pralka jest oszczędna i bard...
  Proszę o kontakt