konserwacja okna naprawa okien mycie okien serwis WYSYŁKA

1 - 2 z 2
19.00 PLN
ID #11092
Odsłon : 5 / Opublikowany 4 miesięcy temu

OKNA - wymiana uszczelek, konserwacja, regulacja, uszczelnianie okien, wymiana okuć, wymiana szyb i wszystko co dotyczy okien.


POGOTOWIE OKIENNE czynne codziennie w każdy dzień tygodnia !! dzwoń od 8 do 20 tel. 503-050-888


3 podstawowe środki do pielęgnacji i konserwacji naszych okien.


- po pierwsze - zestaw do konserwacji okien,


- po drugie - płyn do mycia PCV,


- po trzecie - szmatka do mycia szyb.


1 - po pierwsze - zestaw do konserwacji okien. Cena 49 zł.


komplet skład:


- płyn do uszczelek


- smar do zawiasów


- płyn do usuwania plam z PCV


- płyn do uszczelek - Okna PCV powinny być konserwowane dwa razy do roku, na Wielkanoc - przed latem i Boże narodzenie - przed zimą. Jak ten obowiązek zaniedbamy to już od siódmego roku po wstawieniu okien zaczną się problemy ze szczelnością (uszczelki) , a po 10 latach będą musiały być wymienione na nowe pamiętając już o ich późniejszej konserwacji, nie będzie już szczelności w naszych oknach. Szmatkę nawilżamy płynem i smarujemy ją na całej długości. Pamiętajmy, że zaniechanie wyżej opisanych czynności przyczyni się do zwiększonych opłat za "centralne ogrzewanie" w każdym sezonie grzewczym.


- smar do zawiasów - Jeśli przy zamykaniu okna czujemy, że skrzydło obciera i haczy o ramę, to znak, że trzeba okno wyregulować jednocześnie konserwując okucie okienne. Zakrapiamy specjalnym silikonowym smarem zawiasy i okucia po jednej kropelce na punkt. Zaniedbanie tej tak prostej czynności spowoduje w niedługim czasie uszkodzenie okucia okiennego i znaczne wydatki w usunięciu tej awarii. - Płyn do usuwania plam z PCV - to rewelacyjny środek myjący wszelkie zabrudzenia i ślady po uszczelkach. Nanieś trochę płynu na szmatkę i wyczyść. 2 - po drugie


- płyn do mycia PCV, koncentrat. Cena 29 zł. pojemność 0,5 litra. To rewelacyjny środek do mycia i odnawiania powierzchni PCV. Możemy nim myć wszystko z PCV co mamy pod ręką - komputer, telefon itp. możemy nim odnowić wygląd naszych mebli ogrodowych. Mycie jako RENOWACJA myjemy bez rozcieńczania. Mycie jako PIELĘGNACJA myjemy rozcieńczając (pół litra płynu + pół litra wody) W myciu naszych okien niezastąpiony środek.


3 - po trzecie - szmatka do mycia szyb. Cena 19 zł. Myjąc okna chcesz oszczędzać czas i pieniądze, to właśnie nasza szmatka z mikrowłókna. Myjemy szyby samą wodą, bez środków myjąco czyszczących. Wierzcie mi Państwo, że wasze szyby nie były czyściejsze jak po naszej szmatce. Nie zostawiają żadnych "kićków" i smug. Pierw przecieramy zwilżoną (inną) szmatką kurz z naszej szyby. Następnie wrzucamy naszą SZMATKĘ do MISKI z CIEPŁĄ WODĄ, WYKRĘCAMY JĄ i MYJEMY SZYBY. Warunek by nasza szmatka służyła nam przez dwa lata to pranie jej tylko ręcznie i tylko szarym mydłem "złoty jeleń".
Knurów koło Gliwic - obok autostrady A1 i A4.


Jeśli wysyłka to pocztą Polską, lub odbiór osobisty,


Płatność, to przelew na konto.


Do ceny doliczamy przesyłkę.


Zobacz "przedmioty użytkownika" tu jest dużo więcej.


Masz pytanie zadzwoń.


 


nasz fanpage:

facebook.com/Naprawa-OKIEN-Serwis-Okna-Bartek-261273297967541/

 
Nasza strona:


oknabartek.pl


- naprawa , serwis okien, wymiana szyb, wymiana okuć, uszczelnianie okien, wymiana uszczelek i sprzedaż okien.

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Śląskie
  Knurów
  Knurów Wilsona 7a
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Jerzy
  Firma "BARTEK" Sp.j. - działamy od 29 lat, oferuje wszelkie usługi związane z naprawą , regulacją i konserwacją okien i drzwi PCV. Przedstaw nam swój problem a my go rozwiążemy. Pracujemy w obrębie 80 km. Od Gliwic. Działa u nas - POGOTOWIE OKIENNE czynne codziennie w każdy dzień tygodnia !! dzwoń od 8 do 20 Kontakt telefoniczny znacznie przyspieszy załatwienie sprawy. „Bartek”
  Kraj Polska
  Województwo Śląskie
  Adres Knurów
  Typ Prywatny
  konserwacja okna naprawa okien mycie okien serwis WYSYŁKA - 1/2
  konserwacja okna naprawa okien mycie okien serwis WYSYŁKA - 2/2
  konserwacja okna naprawa okien mycie okien serwis WYSYŁKA
  OKNA - wymiana uszczelek, konserwacja, regulacja, uszczelnianie okien, wymiana okuć, wymiana szyb i wszystko co dotyczy okien. POGOTOWIE OKIENNE czynne codziennie w każdy dzień tygodnia !! dzwoń od 8 do 20 tel. 503-050-888 3 podstawowe środki do pielęgnacji i konserwacji naszych okien. - po pierwsze...
  19.00 PLN