Supersklep.pl oferuje back to school

1 zdjęcie
100.00 PLN
ID #12707
Odsłon : 5 / Opublikowany 3 miesięcy temu

SuperSklep to internetowy sklep sprzedający tylko ubrania i obuwie znanych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą również wyrafinowanych klientów. Sama oferta jest tak szeroka, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje. 


Internetowy sklep dzieli się na 5 głównych sekcji przedstawiających 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje  lifestyle związany z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z pierwszych sklepów online związanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Każdy ze działów kusi olbrzymią ofertą akcesoriów i dodatków.


 


Doskonała jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z atrakcyjnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą miejską lub sportami ekstremalnymi to koniecznie powinien zainteresować się całą tą ofertą trochę bliżej!


*cena opublikowana we wpisie jest jedynie ceną orientacyjną.


Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Gość
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Podlaskie
  Białystok
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Gość
  Kraj Polska
  Województwo Podlaskie
  Adres Białystok
  Typ Prywatny
  Supersklep.pl oferuje back to school - 1/1
  Supersklep.pl oferuje back to school
  SuperSklep to internetowy sklep sprzedający tylko ubrania i obuwie znanych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty cechują się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu dosłownie zachwycą również wyrafinowanych klientów....
  100.00 PLN