Sprzedam dom w Serocku (blisko Warszawy)

1 - 2 z 2
405000.00 PLN
ID #7172
Odsłon : 54 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Najlepsza lokalizacja w mieście Serock ! Cicha spokojna posesja, a zarazem w centrum miasta. Z okna widoczny kompleks przedszkolno - szkolny. Dzieci można wykształcić od przedszkolaka po maturzystę. Widoczny jest też główny przystanek autobusowy - każdy autobus się tu zatrzymuje. Po sąsiedzku jest Dom Kultury. Blisko sklepy, park, rzeka - molo, lasy. Przed działką duży parking, odwiedzany przez działkowiczów. Dobry punkt do działalności gospodarczej. Przez lata był tu zakład fotograficzny. Były wynajmowane pokoje. Dom (1971 rok) z Księgą Wieczystą. Murowany, jednopiętrowy, podpiwniczony, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, dach „płaski” pokryty papą. Powierzchnia konstrukcji netto 156 m2, użytkowa 102 m2. Wysokość pokoi około 2.65 m. Duży taras, pod którym jest warsztat. Obszar działki 560 m2. Dodatkowo jest murowany garaż na dwa samochody (busa i osobówkę) o powierzchni użytkowej 33 m2, kubatura 90 m3. Woda, gaz, kanalizacja - miejska. Podłączona linia telefoniczna. (Możliwy światłowód). Jest też własna studnia, dzięki której za darmo można podlewać ogródek. Ogrzewanie gazowe piecem Junkersa, z zamkniętą komorą spalania. Piec jest dwu funkcyjny - można go użyć do podgrzewania wody. Piec sterowany czujką, bezobsługowy, można ustawić rożne temperatury w zależności od pory dnia, dni tygodnia. Jest drugi piec węglowo-drzewny, czyli taki w którym można „wszystko” spalić. Zapas węgla itp. na kilka miesięcy. Obecnie woda jest podgrzewana elektrycznie przez termy. Sprzęty i meble pozostają (kuchnia gazowa, dwie lodówki, pralka automatyczna BOSCH, pralka wirnikowa, kosa spalinowa, podkaszarka, wiertarki, szlifierki, itp.).

Zamierzam sprzedać nieruchomość osobiście, bez pośredników.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dodatkowe informacjeSłowa kuczowe: • sprzedażdomserock

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Mazowieckie
  Serock
  Bolesława Chrobrego
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Tomasz
  Kraj Polska
  Województwo Mazowieckie
  Adres Serock
  Typ Prywatny
  Sprzedam dom w Serocku (blisko Warszawy) - 1/2
  Sprzedam dom w Serocku (blisko Warszawy) - 2/2
  Sprzedam dom w Serocku (blisko Warszawy)
  Najlepsza lokalizacja w mieście Serock ! Cicha spokojna posesja, a zarazem w centrum miasta. Z okna widoczny kompleks przedszkolno - szkolny. Dzieci można wykształcić od przedszkolaka po maturzystę. Widoczny jest też główny przystanek autobusowy - każdy autobus się tu zatrzymuje. Po sąsiedzku...
  405000.00 PLN