Sprzedam dom w spokojnej okolicy Pniew

1 - 2 z 2
370000.00 PLN
ID #11926
Odsłon : 4 / Opublikowany 3 miesięcy temu

Nowy dom wolnostojący zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy pod Pniewami  
Mam do zaoferowania bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący o powierzchni 200m2. Dom jest parterowy z poddaszem użytkowym i podpiwniczony. Wybudowany został z cegły ceramicznej o gr. 38cm na działce 1000 m2 w miejscowości Zamorze. Miejscowość oddalona 2-3 km od Pniew. Działka sąsiaduje z  innymi nieruchomościami zabudowaniami budynkami mieszkalnymi. Miejsce idealne na wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku, w pobliżu las i jezioro.


Parter budynku składa się z salonu z wyjściem na taras , połączonego z otwartą kuchnią , sypialni oraz holu i łazienki z kabiną prysznicową. Przez zastosowanie dużych okien całość dobrze doświetlona.


Na piętrze zaprojektowano dwa pokoje po 15m2 każdy , przewidziana jest łazienka i korytarz z klatką schodową.


W części piwnicznej znajduje się kotłownia i kilka pomieszczeń gospodarczych.


 


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


 


Oferta pod nadzorem pośrednika licencja zawodowa nr 16149


KONTAKT:


Wojciech Matuszak


tel. +48606468811


w.matuszak@euro-dom.co
W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Pniewy
  Zamorze
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Sprzedam dom w spokojnej okolicy Pniew - 1/2
  Sprzedam dom w spokojnej okolicy Pniew - 2/2
  Sprzedam dom w spokojnej okolicy Pniew
  Nowy dom wolnostojący zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy pod Pniewami   Mam do zaoferowania bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący o powierzchni 200m2. Dom jest parterowy z poddaszem użytkowym i podpiwniczony. Wybudowany został z cegły ceramicznej o gr. 38cm na działc...
  370000.00 PLN