Wynajmę lokal na biuro, handel lub usługi

1 zdjęcie
3000.00 PLN
ID #3648
Odsłon : 21 / Opublikowany 2 miesięcy temu

Wynajmę atrakcyjny lokal biurowo – usługowy w Poznaniu


Mam do zaoferowania na wynajem bardzo atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 220 m2 zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Czarnkowskiej. Lokal znajduje się na piętrze w budynku usługowym. Idealnie nadaje się na biura lub pomieszczenie handlowo - usługowe. Lokal posiada dwa osobne wejścia i składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni ok.100 m2 , dwóch pomieszczeń ok. 35 m2 oraz jednego 45 m2 , pomieszczenia gospodarczego ok.4 m2 i toalety. Wysokość pomieszczeń 3 m. Możliwość umieszczenia  na posesji reklam. W najbliższej okolicy sklepy , środki komunikacji miejskiej i zabudowa domów jednorodzinnych jak również budynki wielorodzinne.  Wymagana kaucja . Pomieszczenie gotowe do wejścia. Mile widziana branża motoryzacyjna.


KOSZTY STAŁE :


3000 zł – czynsz za wynajem


+ prąd,  woda, ogrzewanie


 


KOSZTY JEDNORAZOWE :


3000 zł kaucja zwrotna po okresie wynajmu


Prowizja dla biura do negocjacji


 


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj)  : http://www.youtube.com/watch?v=9-mkYI6LoXY


 


KONTAKT:


Wojciech Matuszak


tel. +48606468811


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.


 


 

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Wynajmę lokal na biuro, handel lub usługi - 1/1
  Wynajmę lokal na biuro, handel lub usługi
  Wynajmę atrakcyjny lokal biurowo – usługowy w Poznaniu Mam do zaoferowania na wynajem bardzo atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 220 m2 zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Czarnkowskiej. Lokal znajduje się na piętrze w budynku usługowym. Idealnie nadaje się na biura lub pomieszczenie handlowo - u...
  3000.00 PLN