Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem

1 - 2 z 2
219000.00 PLN
ID #11381
Odsłon : 10 / Zmodyfikowany 3 miesięcy temu

Sprzedam atrakcyjne , komfortowe , trzypokojowe mieszkanie w okolicach Kaźmierza pod Poznaniem


Mam do zaoferowania atrakcyjne , komfortowe , trzypokojowe w pełni wyposażone mieszkanie w Witkowicach pod Poznaniem. Mieszkanie ma powierzchnię 84,42  m2 i znajduje się na drugim piętrze w kameralnym budynku kilkurodzinnym. Nieruchomość funkcjonalnie zaprojektowana i wykończona składa się z salonu (25,0 m2) połączonego z jadalnią , z którego jest wyjście na duży balkon (7,0 m2) , kuchni (7,5 m2) w pełni wyposażonej , dwóch sypialni (17,0 m2 i 15,0 m2) , korytarza (7,0 m2) oraz łazienki (3,5 m2) z kabiną prysznicową i osobną toaletą (1,5 m2). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia , dodatkowo do dyspozycji dwa garaże (murowany i blaszany) i piwnica  (10,0 m2). Budynek zlokalizowany w pobliżu jeziora , cicha i spokojna okolica , dogodny dojazd do Poznania (25 min). Mieszkanie jest bezczynszowe , z księgą wieczystą , z własnym ogrzewaniem. W promieniu 3 - 4 km znajduje się ośrodek zdrowia , przedszkole , szkoła , sklepy , poczta itp.


Możliwość zamiany na mniejsze w Poznaniu.


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szczegóły oferty i więcej zdjęć na mat-invest.pl Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj) : https://youtu.be/gGuTx8b4DKk


KONTAKT:


Wojciech Matuszak


tel. +48606468811


matinvestbiuro@gmail.com


 


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dodatkowe informacje

Strona www: mat-invest.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Kaźmierz
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem - 1/2
  Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem - 2/2
  Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem
  Sprzedam atrakcyjne , komfortowe , trzypokojowe mieszkanie w okolicach Kaźmierza pod Poznaniem Mam do zaoferowania atrakcyjne , komfortowe , trzypokojowe w pełni wyposażone mieszkanie w Witkowicach pod Poznaniem. Mieszkanie ma powierzchnię 84,42  m2 i znajduje się na drugim piętrze w kameralnym...
  219000.00 PLN