Komfortowe trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem

1 - 2 z 2
385000.00 PLN
ID #12642
Odsłon : 2 / Zmodyfikowany 3 tygodni temu

Komfortowe , nowocześnie zaprojektowane i wykończone mieszkanie w Dąbrówce pod Poznaniem Mam do zaoferowania luksusowe , nowocześnie zaprojektowane i wykończone trzypokojowe mieszkanie w Dąbrówce pod Poznaniem. Komfortowe mieszkanie z dwoma balkonami w pełni wyposażone ma powierzchnię 60,0 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym budynku czterorodzinnym. Nieruchomość wykończona w 2010 roku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na balkon , otwartej kuchni w pełni wyposażonej , dwóch sypialni , z których jest wyjście na kolejny balkon , łazienki z kabiną prysznicową oraz korytarza z szafą typu komandor. W pokojach położone deski z drewna egzotycznego , w łazience i korytarzu nietuzinkowe płytki , okna z zewnętrznymi roletami oraz nowoczesne wykończenie mieszkania stwarzają wyjątkowy klimat  nieruchomości. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia , w najbliższej okolicy  sklepy , przedszkole , szkoła , przychodnia , apteka , banki , środki komunikacji miejskiej , galeria handlowa. Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! ! "Szczegóły oferty i więcej foto na www.mat-invest.pl. Szukajcie nas na Facebooku i YouTube . " Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj)  : https://youtu.be/x3Q_MaW9CUY KONTAKT: Wojciech Matuszak tel. +48606468811 matinvestbiuro@gmail.com   W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dodatkowe informacje

Strona www: mat-invest.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Komfortowe trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem - 1/2
  Komfortowe trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem - 2/2
  Komfortowe trzypokojowe mieszkanie pod Poznaniem
  Komfortowe , nowocześnie zaprojektowane i wykończone mieszkanie w Dąbrówce pod Poznaniem Mam do zaoferowania luksusowe , nowocześnie zaprojektowane i wykończone trzypokojowe mieszkanie w Dąbrówce pod Poznaniem. Komfortowe mieszkanie z dwoma balkonami w pełni wyposażone ma powierzchnię ...
  385000.00 PLN