Opieka do polskiej rodziny bez języka niemieckiego od zaraz

Proszę o kontakt
ID #8317
Odsłon : 11 / Opublikowany 11 miesięcy temu

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, ok. Bielefeld
Termin wyjazdu: od zaraz
Wynagrodzenie: 800 euro netto

Ogólny opis:
Do opieki Pan w wieku ok. 90 lat, o wadze 90kg. Pan jest po wylewie, lewostronnie sparaliżowany. Senior nie wymaga dźwigania, potrzebuje pomocy w czynnościach dnia codziennego. Pan mieszka z żoną, która zajmuje się gotowaniem i sprzątaniem. W domu także dwa psy.
Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-dbanie o ogród

Wymagania:
- język niemiecki podstawowy lub komunikatywny
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: @

filipczukrekrutacja@gmail.com

Jolantazaczyk.konik@gmil.com

tel: 570 718 736
tel: 576 115 628

tel: 76 727 53 23
Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy!

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • opiekastarszejosobyzagranicazdrowie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Centrum Językowe Konik
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Głogów
    Ul. Słowiańska 17/1
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Głogów
    Typ Prywatny
    CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.  Miejsce pracy: Niemcy, ok. Bielefeld Termin wyjazdu: od zaraz Wynagrodzenie: 800 euro netto Ogólny opis:  Do opieki Pan w wieku ok....