Opieka nad Seniorem (80l.) + premia letnia

Proszę o kontakt
ID #7327
Odsłon : 7 / Opublikowany 1 rok temu

Data wyjazdu: 15.07/ na 2 miesiące

Atuty oferty:

duża pomoc ze strony rodziny

na miejscu rower

duży pokój z własnym TV

internet

premia wakacyjna

Opis oferty: Do opieki jest samotny Senior w wieku 80 lat, mieszkający w centrum miasta. Podopieczny cierpi na demencję i Parkinsona. Samodzielnie dba o higienę, potrzebna jest głównie asekuracja przy kąpieli. Jest osobą wdzięczną za okazywaną pomoc, lubi opowiadać dowcipy i często się uśmiecha. Potrzebuje Opiekuna, który z Nim porozmawia, zagra w grę planszową czy wyjdzie na spacer. W tym samym mieście mieszka córka, która chętnie służy pomocą.

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/myciu

Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

Podawanie lekarstw

Dotrzymywanie towarzystwa

Oczekujemy:

dobrej znajomości języka niemieckiego

doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

prawa jazdy (mile widziane)

życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:

wynagrodzenie 1250 EUR netto (za miesiąc) + premia wakacyjna 300 EUR brutto!

legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)

podpisanie jednej czytelnej umowy

możlwiosć dodatkowego ubezpieczenia NW i OC

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

pokrycie kosztów podróży w obie strony

opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • opieka Seniora w Niemczech

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    InterKadra
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Wrocław
    Ul.Rybacka, 9
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    InterKadra
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Wrocław
    Typ Prywatny
    Data wyjazdu: 15.07/ na 2 miesiące   Atuty oferty: duża pomoc ze strony rodziny na miejscu rower duży pokój z własnym TV internet premia wakacyjna   Opis oferty: Do opieki jest samotny Senior w wieku 80 lat, mieszkający w centrum miasta. Podopieczny cierpi na demencję i Parkinsona. ...