Wdowiec w przepięknej miejscowości niedaleko Mannheim szuka opiekunki z dobrym niemieckim

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #8975
Opublikowany 8 miesięcy temu

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Allmersbach im Tal 71573, nr oferty: 1629/06

Termin wyjazdu: od 16.06 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1400 euro netto

Ogólny opis:

Do opieki senior 93 lata samotny, miły samodzielny, całkowicie kontaktowy. Należy wesprzeć pana w czynnościach dnia codziennego, prowadzeniu domu, gotowaniu, robieniu zakupów.

Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Obowiązki:

-prowadzenie domu

-zakupy

-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach

-wspólne aktywne spędzanie czasu

-dbanie o ogród

Wymagania:

- język niemiecki dobry

- prawo jazdy kategorii B mile widziane

- doświadczenie w opiece

- dyspozycyjność

- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO

* 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży lub transport

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: filipczukrekrutacja@gmail.com

jolantazaczyk.konik@gmail.com

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 576 115 628

Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • opiekastarszejosobyzagranicazdrowie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Centrum Językowe Konik
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Głogów
    Ul. Słowiańska 17/1
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Głogów
    Typ Prywatny
    Wdowiec w przepięknej miejscowości niedaleko Mannheim szuka opiekunki z dobrym niemieckim - 1/1
    CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.    Miejsce pracy: Niemcy, Allmersbach im Tal 71573, nr oferty: 1629/06 Termin wyjazdu: od 16.06 na 8 tygodni Wynagrodzenie: 1400 euro netto...