Regeneracja DPF FAP i katalizatorów - profesjonalne czyszczenie

600.00 PLN
ID #2956
Odsłon : 56 / Opublikowany 3 miesięcy temu
Skuteczna regeneracja i gwarancja
Dzięki temu, że nasza metoda to sprawdzona i certyfikowana technologia, mamy 100% pewność, że katalizatory i filtry cząstek stałych, które poddajemy procesowi czyszczenia to w pełni sprawne podzespoły, które będą Państwu służyły przez wiele następnych tysięcy kilometrów.
Metoda, jaką stosujemy w przeciwieństwie do "pseudo metod" ratowania filtrów czy katalizatorów to w pełni profesjonalna technologia. Wkładamy filtr do maszyny i woda pod wysokim ciśnieniem wraz z czynnikiem powoduje regenerację części, podzespołu. Nie wypłukujemy metali szlachetnych ani nie uszkadzamy obudowy, nie wypalamy po prostu czyścimy w pełni sprawnie, po procesie katalizator lub filtr cząstek stałych jest gotowy do ponownego montażu.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.dpf.mielec.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Marek Radka
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Podkarpackie
  Mielec
  Polna 3
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Marek Radka
  Kraj Polska
  Województwo Podkarpackie
  Adres Mielec
  Typ Prywatny
  Regeneracja DPF FAP i katalizatorów - profesjonalne czyszczenie
  Skuteczna regeneracja i gwarancja Dzięki temu, że nasza metoda to sprawdzona i certyfikowana technologia, mamy 100% pewność, że katalizatory i filtry cząstek stałych, które poddajemy procesowi czyszczenia to w pełni sprawne podzespoły, które będą Państwu służyły przez wiele następnych tysięcy kilome...
  600.00 PLN